Inwestprojekt Słupsk
tel: 59 841 37 02
centrala@inwestprojekt.pl
» więcej
CENTRUM WYMIANY INFORMACJI
Pobierz QuickSupport

O firmie

Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z przewagą kapitału prywatnego. Naszymi udziałowcami są również Spółdzielnie Mieszkaniowe.
Już od ponad 27 lat z powodzeniem działamy na rynku informatycznym jako autor programów wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwie.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania oraz wiedzy nabytej przy współpracy z różnymi kontrahentami zapewniamy naszym Klientom wszechstronną, kompleksową obsługę.

Prawidłowo przeprowadzone wdrożenie jest podstawą do efektywnego funkcjonowania systemu w firmie. Kluczową rolę na tym polu odgrywa doświadczony zespół wdrożeniowy, który począwszy od analizy przedwdrożeniowej, dostarczenia i zainstalowania programu poprzez przeniesienie bazy ze starego systemu (jeżeli jest taka potrzeba), a na szkoleniu skończywszy, sprawuje pieczę nad prawidłowym przebiegiem wdrożenia.

Stała aktualizacja programów sprawia, że klient posiada zawsze wersje programów dostosowane do aktualnych przepisów i najnowszych technologii informatycznych, rozbudowane o nowe możliwości i funkcje. Firma kładzie duży nacisk na jakość wsparcia udzielanego użytkownikom programów. W ramach konserwacji zapewniamy telefoniczną i internetową pomoc techniczną.

Na życzenie klienta możemy przeprowadzić dodatkowe, indywidualne szkolenie z zakresu obsługi oferowanych systemów.
Organizujemy również zbiorowe szkolenia użytkowników naszych programów w różnych miejscach w Polsce. Na szkoleniach tych użytkownicy doskonalą umiejętności posługiwania się programami, zapoznają się z możliwościami nowych wersji, wymieniają doświadczenia z eksploatacji systemów.

Firmom zainteresowanym naszym oprogramowaniem proponujemy bezpłatną, indywidualną prezentację. Celem prezentacji jest:
- zaprezentowanie systemów,
- przedstawienie najważniejszych korzyści płynących z ich użytkowania,
- wyjaśnienie na czym polega przewaga naszych systemów nad innymi tego typu,
- poznanie referencji i przykładów wdrożeń w innych firmach,
- możliwość osobistej rozmowy z głównym projektantem systemów i wdrożeniowcami.
Jesteśmy przekonani, że wdrożenie naszych systemów informatycznych, ułatwi i usprawni Państwa działalność.

programy

Forte AS Oskar