Inwestprojekt Słupsk
tel: 59 841 37 02
centrala@inwestprojekt.pl
» więcej
CENTRUM WYMIANY INFORMACJI
Pobierz QuickSupport

Programy

Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmują zintegrowane programy do zarządzania nieruchomościami, t.j.:
Użytkownikami programów są zarządcy wspólnot i zasobów komunalnych, zarządcy nieruchomości komercyjnych, deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, Towarzystwa Budownictwa Społecznego itp. Są to małe podmioty zarządzające kilkuset lokalami i kilkoma wspólnotami, jak i duże posiadające ponad dziesięć tysięcy lokali w kilkuset wspólnotach.
Program finansowo-księgowy OSKAR, niezależnie od AS-a, użytkowany jest również samodzielnie przez małe, średnie i duże firmy oraz biura rachunkowe.
INWESTPROJEKT SŁUPSK sp. z o.o. jest prekursorem wśród firm tworzących oprogramowanie dla budownictwa. Już w 1985r. wprowadził na rynek pierwszy profesjonalny program do kosztorysowania o nazwie KST. Później, w 1994r. był LEONARDO, uważany przez wielu wybitnych znawców za najlepszy program do kosztorysowania w Polsce.
W roku 1997 opracowany został windowsowy następca LEONARDO program:
FORTE poszerzył przejęte po LEONARDO bogactwo możliwości ujmując je w prostą, przejrzystą i elegancką graficzną formę, co pozwala mu łatwo rozwiązać wszystkie problemy występujące w kosztorysowaniu.
Kosztorysowanie FORTE ma ugruntowaną pozycję wśród programów do kosztorysowania. Użytkowany jest przez liczne biura kosztorysowe i projektowe, urzędy, firmy i przedsiębiorstwa zajmujące się realizacją inwestycji i szeroko rozumianymi usługami budowlanymi.

AS - program do Administrowania zasobami i rozliczania Sprzedaży
OSKAR - program finansowo-księgowy
Kosztorysowanie FORTE - program do kosztorysowania w budownictwie

programy

Forte AS Oskar